X
تبلیغات
پیام نور واحد ماهدشت - پیام نور واحد ماهدشت
  ف-ی-ل-ت-ر شدن دانشگاههای پیام نور
سلام دوستان

با یک خبر داغ داغ بعد از مدتها به روز شدم ،فکر کنم جز اولین کسانی باشم که این خبر رو میدم اونم اینکه :

(چون احتمال داره با ورود کلمات کلیدی وب ما هم ف-ی-ل-ت-ر بشه بین حروف از خط تیره استفاده کردم برای این منظور شما در هنگام خواندن از خط تیره چشم پوشی کنید)

سایت کلیه دانشگاههای پیام نور ف-ی-ل-ت-ر شدند خبر کاملا درسته خودم چک کردم به نظرم کلا

 t-p-n-u-.a-c.i-r رو ف-ی-ل-ت-ر کردند...!!!!؟؟

اینها که دیگه سایتهای دانشگاهی هستند نمیدونم از چه مکانیزمی استفاده میکنند و ف-ی-ل-ت-ر رو انجام میدند!!!!؟؟

 

|+| نوشته شده توسط !؟ در پنجشنبه پنجم خرداد 1390  |
 محل امتحان
با سلام

دانشجویان باید توجه داشته باشند که مکان امتحانات به آدرس زیر تغییر کرده است:

ماهدشت٬بلوار امام خمینی٬نرسیده به میدان امام خمینی ٬خیابان افرا٬خیابان اردیبهشت(گاز)٬اردوگاه حضرت زهرا

|+| نوشته شده توسط !؟ در چهارشنبه سیزدهم خرداد 1388  |
 دیدار
دانشگاه در نظر دارد در جمعه مورخه ی ۱۵/۳/۸۸ ساعت ۱۶ در دانشگاه صنعتی شریف با ریاست جمهور دکتر محمود احمدی نژاد دیدار کند به همین منظور برای ثبت نام به واحد فرهنگی مراجعه شود.
|+| نوشته شده توسط !؟ در چهارشنبه سیزدهم خرداد 1388  |
 امتحانات
باسلام

دانشجویان توجه داشته باشند که باید برگه مجوز ورود به امتحانات مهر داشته باشد و تا پایان ۱۴/۳/۸۸ فرصت دارند تا برگه را مهر بزنند در غیر اینصورت در جلسه ی امتحان به مشکل بر می خورند.

|+| نوشته شده توسط !؟ در چهارشنبه سیزدهم خرداد 1388  |
 جلسه پرسش و پاسخ
با سلام

در ساعت ۱۵مورخه ۱۱/۳/۸۸ دانشگاه اقدام به برگزاری جلسه ی معوقه ی پرسش وپاسخ کرد در این جلسه ریاست دانشگاه (آقای ناصر گروسی )و مسئولان (آقایان عیسی گروسی و محمدی نژاد و انجیله ای(امور مالی) وشریفی و مصطفی انجیله ای و زرین پناه و امیری و خانمها افشار و مسجد جامعه ای و زند و آقالر و گلباند و مظفری وسهرابی) و جمعی از دانشجویان حضور بهم رسانیدند.

با تلاوت آیات قرآن جلسه شروع شد و بعد از معرفی مسئولان٬حجه الاسلام محمدی نژاد پیرامون ایام فاطمیه و ارزشهای حضرت فاطمه (س) صحبت کردند و بعد از عرایض ایشان نوبت به پاسخگویی سوالات رسید که دانشجویان سوالات خود را در برگه می نوشتند و بعد از قرائت سوال توسط ریاست دانشگاه(مجری جلسه)٬ مسئولان جواب میدادند.(البته اکثر سوالات توسط خود آقای گروسی جواب داده میشد!؟)

یک خبر خوب این بود که قوانین نمره دهی دروس تستی-تشریحی به نفع دانشجو تغییر کرد به این صورت که دیگر لازم نیست که دانشجو۵۰٪ نمره ی برگه رابیاورد تا ۶ نمره استاد اعمال شود بلکه استاد بنا به فعالیتهای دانشجو نمره ای از ۶ نمره به او میدهد و با نمره برگه ی دانشجو جمع میشود.(حتی اگر در برگه کمتر از ۷شود.) ولی در خصوص دروس تمام تستی به همان منوال نمره دهی میشود یعنی از ۲۰ نمره.

یک خبر دیگر اینکه تمدید بیمه ها به ۶ ماه تغییر کرده در صورتیکه در سالهای قبل ترم به ترم تمدید میشد.

یک خبر خوب هم دارم که شاید دانشجویان رشته ی علوم کامپیوتر بیشتر خوشحال شوند و آن اینکه ۱۶ کامپیوتر در راه است.(بنا به صحبت ریاست دانشگاه)

و دیگر اینکه ریاست دانشگاه از کتابخانه و بوفه برای دانشجویان خبر داد.وقرار است برای ناهار دانشجویان فکر اساسی شود که بخش سلف ضمن بهداشت غذا و تنوع غذایی به دستگاه مغناطیسی برای رزرو غذا نیز مجهز شود.

ریاست دانشگاه در پاسخ به یکی از دانشجویان مبنی بر اینکه چرا تابلویی٬دانشگاه ندارد گفت: تابلوی واحد دانشگاه تهیه شده فقط نصب آن مانده که آن هم انجام میشود.

امور مالی سوالی در مورد شهریه ی دروس حذفی را اینگونه توضیح داد که:سایت گلستان بستانکار بودن و یا بدهکار بودن دانشجو را خود رسیدگی میکند و در صورت پرداخت شهریه از وضعیت بدهکار بودن در می آید.

واحد آموزش در مورد چگونگی تغییر رشته برای دانشجوی پرسش کننده ی رشته ی الهیات توضیح داد. و همچنین در مورد انتقالی و مهمان نیز صحبت کرد. 

مسئول فرهنگی در خصوص وام دانشجویی توضیحاتی دادند و در مورد وام ازدواج گفتند: دانشگاه وام ازدواج نمیدهد.همچنین مسئول فرهنگی در مورد حج دانشجویی صحبت کرد.

یکی از دانشجویان سوال خود راشفاهی مبنی بر اینکه "چرا نباید ما دانشجویان برتر رشته ی خود را بشناسیم تا در مواقع لزوم از او بهره ببریم؟ "مطرح کرد که جواب مسئولان اینطور به نظر میرسید که ما ""نفر برتر"" در دانشگاه نداریم!!!؟

 سوالات دیگری هم بودند مثل سوالات زیر:

چرا باید ساعت جلسه آخر ۲ ساعت باشد در حالیکه مهمتر است؟

چرا اسامی هیئت علمی و اسامی افراد برتر در سایت نیست؟

چرا بازدید علمی از مراکز مرتبط با رشته ها انجام نمیشه؟

چرا نمیشود واحدهای تخصصی در ترم تابستان برداشت؟

چرا ترم تابستان را در واحد خودمان ارائه نمیدهید؟

چرا همایش و مراسم و اردو برگزار نمیکنید؟

چرا ساعت دروس را افزایش نمیدهید؟

چرا بسیج دانشجویی برپا نیست؟

چرا مسابقات ورزشی کم است؟

و چرا های دیگر ....

که دانشگاه به این چرا ها در محدوده ی زمانش پاسخ داد.

در پایان وعده به بهبود البته در حد توان داده شد.

با تشکر از آقای مصطفی انجیله ای مسئول فرهنگی و بسیج که در هرچه بهتر شدن جلسه زحمت کشیدند.

|+| نوشته شده توسط !؟ در چهارشنبه سیزدهم خرداد 1388  |
 
 
بالا